top of page
lose-weight-1911605_1920.png

Rozhodli jste se definitivně skoncovat se svojí nadváhou a nevíte jak na to?

Rozumím Vám!

 

Setkávám se s lidmi, kteří se trápí tím, že to prostě nejde. Jak je možné, že jí zdravě, jí málo, někteří dokonce i cvičí jak o život a výsledek žádný?

Sama jsem si prošla dietami, hladovkami, ale trvalý výsledek, se kterým jsem spokojená, přišel až ve chvíli, kdy jsem si to srovnala v hlavě. Tam to vše začíná. Pokud jste přesvědčeni, že opravdu chcete, máte z poloviny vyhráno. Nyní už jde jen o to následovat několik zásadních pravidel. Zdravý způsob hubnutí nepředstavují drastické rychlé diety, ale trvalá a bezpečná úprava jídelníčku a nevhodných návyků.

 

Pomáhám lidem, kteří se rozhodli pro sebe něco udělat, aby se pak cítili a vypadali lépe. A to natrvalo!

 

Ukáži Vám, jak je možné hubnout a nemít hlad! Naučím Vás, jak se stravovat tak, abyste se cítili spokojeně, plni energie a  Vaše tělo přitom spalovalo tuky.

weight-loss-850601_1920.jpg
healthy-3638142_1920.png

Co Vám nabízím?

 • Komunikace a podpora – každý má jiné cíle, jiná očekávání. Je potřeba vše probrat a nastavit reálné cíle, ke kterým budeme pozvolna směřovat.

 • Motivace – základ úspěchu je motivace. Budu Vám tu Vaši připomínat, aby měla pevné základy a nenechala Vás sejít z cesty.

 • Úprava Vašeho stávajícího jídelníčku a Vašich stravovacích návyků – rady a doporučení, co změnit, tipy na rychlá jídla, recepty, ukázkový jídelníček.

 • Zhodnocení výsledků – kontrola zdravého hubnutí, které jako jediné přináší trvalé výsledky. Jedině kontrola Vám pomůže zjistit, zda jde vše podle plánu anebo je potřeba proces upravit a zefektivnit.

 

      To vše z pohodlí Vašeho domova po telefonu a emailu. Nemusíte nikam chodit ani dojíždět!

Co Vám může naše spolupráce přinést?

 • Hubnutí problémových partií (břicho, zadek, stehna, hýždě) a stejně tak i pomoc s požadovaným zdravým nárůstem hmotnosti

 • Potlačení hladu a chutí

 • Jednoduchou úpravu stravování bez počítání kalorií a vážení potravin

 • První pocitové změny již během jednoho týdne

 • Nastartování metabolismu

 • Hubnutí bez jo-jo efektu

 

Pro koho je moje pomoc určena?

 • Pro každého, kdo chce zdravě a bezpečně upravit svou váhu (zhubnout anebo přibrat) nebo tvarovat postavu

 • Pro každého, kdo o hubnutí ví už asi všechno, ale potřebuje pomocnou ruku a podporu

 • Pro každého, kdo dostal od lékaře doporučení zhubnout, anebo upravit své stravovaní v souladu s léčebnou výživou (šetřící dieta, diabetická dieta, dieta při onemocnění žlučníku, střev, žaludku, jater, ledvin, dieta při DNĚ, při celiakii a dalších alergiích atd.)

 • Pro každou maminku, která nabrala kila v těhotenství, potřebuje se vrátit na původní váhu a zvednout si opět sebevědomí

 • Pro každého, kdo se chce cítit lépe, mít více energie a mít ze sebe dobrý pocit

 

Jak začít? 

Využijte nezávazné konzultace s nutriční terapeutkou zdarma, udělejte první krok a vyplňte formulář!

Výsledky mých klientů

Klientka paní I.

Maminka na mateřské dovolené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cíl: vrátit se na původní váhu před těhotenstvím

Průběžné výsledky:  ze 72,9 kg se dostala za 2 měsíce pouze úpravou stravování na 65 kg.

Nyní zařazujeme i pohybové aktivity a výsledky se dál zlepšují.

O naší spolupráci napsala: 

Hubnutí s paní Veronikou mi neuvěřitelně pomohlo zejména v tom, že jsem si konečně ujasnila, co kdy jíst a co kdy nejíst. Naučila jsem se jíst pravidelně. Nic nemusím vážit a nemusím se stresovat, když nemám nakoupeno, paní Veronika mi poradila, co uvařit na večeři ze surovin v lednici. Vím, že si můžu dopřát i jídla, která mám ráda, protože nedržím žádnou dietu, ale paní Veronika mi vysvětlila, co znamená jíst vyváženou stravu. I když občas zhřeším, cítím se mnohem líp, vejdu se v pohodě do svého oblíbeného oblečení a nejsem tak unavená. Doporučuju každému minimálně to zkusit. Když si nevím rady nebo hubnutí nejde, zavolám a nechám se opět nakopnout.

ivča_vysledky2_sipky_upraveno.png
bottom of page